Львівщина отримала ще понад 17 тисяч доз вакцини «Pfizer» («Comirnaty»)

В область доправили 17 550 доз мРНК-вакцини, розробленої німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Цю вакцину внесено до списку вакцин для екстреного використання ВООЗ. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 21 день. Нагадаємо, при необхідності вакцинації дітей використовують саме цю вакцину.

«Те, що ми дізналися за роки пандемії, може окупитися на довгі роки. Думаю, що ніхто б не хотів би мати такого пандемічного досвіду, який маємо зараз, хоча ми багато чому навчитися у нього. Сподіваюсь, що вакцини проти COVID-19 спонукатимуть людей також не відставати від профілактичних щеплень, включаючи вакцини для дітей та дорослих від різних хвороб. Ми знаходимось у великому боргу перед вакцинами, які впродовж багатьох років рятували життя людей. І відмовляючись робити щеплення ми збільшуємо цей борг перед своїм здоров’ям. Чи варто робити таку високу ставку? », – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.