Львівські лікарі провели успішну трансплантацію нирки 14-річній дівчинці (ФОТО)

Нещодавно, 31 серпня, у Львові було проведено другу успішну трансплантацію нирки, дівчинці 14 років з термінальною стадією хронічної ниркової недостатності. Про це повідомили сьогодні на сторінці Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у “Facebook”.

Донором дівчинки став її рідний батько.

З цього приводу дитина знаходилась під спостереженням лікарів нашої клініки, де отримувала лікування та сеанси гемодіалізу тричі на тиждень.

“На сьогодні, стан пацієнтів задовільний. Батько виписаний до дому, дитина планується на виписку на наступний тиждень. Ми пишаємось спеціалістами нашого Центру, завдяки яким була проведена ця надзвичайно складна робота, яка принесла хороший результат”, — йдеться у дописі.

Операцію проводили спільно з Львівською Обласною Клінічною Лікарнею та спеціалістами — професор Ігор Кобза, доцент Ростислав Жук, Данило Федорів, Роман Савроня, Роман Михальчук.

Додамо, це вже друга операція з трансплантації. У квітні команда лікарів  провела першу трансплантацію нирки, після якої батьки та дитина повернулись до нормального життя.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.