Як правильно підібрати міжкімнатні двері

Тим, хто будує житлові будинки або ремонтує квартири, постійно доводиться стикатися з проблемою підбору міжкімнатних дверей.

Даний матеріал містить корисні поради для тих, хто хоче скористатися послугами компанії TERMINUS. Скориставшись цими рекомендаціями, можна уникнути помилок, що зазвичай здійснюються покупцями при придбанні товару даного типу.

Перш за все, необхідно заміряти розміри прорізів, які навіть у межах однієї квартири нерідко відповідають різним стандартам. Тільки після цього можна буде замовити або виготовити дверні полотна. При цьому доведеться врахувати:

  • Спосіб відкриття.
  • Особливості конструкції.
  • Тип матеріалу, використаного для зовнішньої обробки.
  • Умови експлуатації.
  • Дизайн і колірне оформлення.

Всі ці параметри важливі, а тому має сенс розповісти про них докладніше.

Спосіб відкриття

Двері бувають одностулковими та двостулковими, орними, зсувними, розкладними і т. п. Їх обирають із урахуванням особливостей внутрішньої компоновки приміщень. Двері міжкімнатні розсувні відрізняються тим, що для відкривання орних стулок потрібен вільний простір, якого не потребують зсувні та складні двері. Однак останні конструктивно складні та мають гірші звукоізоляційні характеристики.

Особливості конструкції

Фабрика TERMINUS випускає щитові, фільончасті, царгові та погонажні полотна. У кожного варіанту є свої переваги та недоліки. Двері, що цілком виготовлені з натурального дерева, міцні і довговічні, але доволі дорогі. Через велику вагу стулок при монтажі виникає необхідність в посиленні дверного отвору та установці надійної фурнітури. Завдяки доступній ціні набули популярності моделі збірної (царгової) конструкції. Вони міцні та практичні. На звукоізоляційні характеристики впливає якість наповнювача та товщина полотна.

Матеріал зовнішньої обробки

Натуральний шпон гарний, екологічно безпечний і відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Однак його стійкість до вологи та механічних пошкоджень залишає бажати кращого. Те ж саме можна сказати про вироби, покриті емалями. Полотна, оброблені ПВХ або екошпоном практичні та доступні за ціною.

Умови експлуатації

Натуральний шпон є гігроскопічним, через що можуть виникнути проблеми при його експлуатації в приміщеннях із високою вологістю. Емальовані двері більш стійкі до вологи. Для кухонь, ванних і санвузлів краще підходять більш практичні полотна, облицьовані екошпоном або ПВХ.

Дизайн і колірне оформлення

Зовнішній вигляд дверей повинен відповідати загальному стилю оформлення приміщень і гармоніювати з фактурою та кольором стін. Скляні вставки пропускають світло та роблять стулки візуально легшими. Темні кольори створюють враження надійності. Світла колірна гамма добре підходить для приміщень із низькою освітленістю.

Отже, комфорт у житлових приміщеннях напряму залежить від характеристик міжкімнатних дверей. Тож краще уважно вивчити представлені в каталогах товари і зробити правильний вибір, ніж згодом страждати через низьку якість придбаної продукції або витрачати сили та кошти на усунення виявлених недоліків.

Найближчі населені пункти, в яких працюють фірмові салони бренду TERMINUS, де можна купити міжкімнатні двері – Львів, Рівне, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.