Не порівняти вплив Дубневичів на облраду попереднього скликання з впливом Винниківської тютюнової фабрики – на теперішню,- ексголова (відео)

“Можу однозначно сказати, що не порівняти вплив братів Дубневичів на обласну раду попереднього скликання з впливом Винниківської тютюнової фабрики на теперішню політику”.

Про це вчора, 10 вересня, в ексклюзивному інтерв’ю у Львівському пресклубі заявив голова Львівської обласної ради (2015-2020 р.р.) Олександр Ганущин, пише Dailylviv.com.

За його словами, політика будується на епатажі, на просуванні вперед. За попередньої каденції все це було набагато скромніше.
                   
– Коли на з’їзді ЄС довідався про свій номер у партійному списку на виборах до Львівської обласної ради (10-й – DL), то стало очевидним, що готується інший сценарій – хто має очолити обласний парламент після виборів. Причина, чому так сталося, думаю, є формування ради виключно за партійними списками. Тоді починає домінувати політика. У середовище влилися нові люди, середовище абдгрейднулося, змінилися акценти формування політичного процесу і було прийнято рішення зробити ставку на іншу людину – Ірину Гримак.

Зрештою, також треба врахувати і вплив Винниківської тютюнової фабрики, тому я став зайвим у цьому процесі, – зазначив Олександр Ганущин.

– З олігархів українських, хто має найбільші впливи на політичне і економічне життя Львівщини – Ахметов, Коломойський, Пінчук?

– Бог милував. Тут немає настільки представлено інтересів людей, яких ви назвали, щоб вони нею впритул займалися. Це – не Дніпропетровська, не Запорізька область, не частина Донецької, Луганської. Навіть Бурштинський енергоострів програє за вагою бізнесу, котрий зав’язаний на Буковелі.

– Шмигаль – людина Ахметова?

– Ні, Денис Анатолійович – дуже талановитий менеджер.

– Сім’я Козицьких, Григорій Козловський, брати Дубневичі – хто є номер один на Львівщині?

– Це – різні за впливом середовища, в дуже різних сферах. Найбільш динамічне середовище – це сім’я Козицьких.

– Це тому, що ви географ і ваша спеціальність – раціональне використання природних ресурсів?

– Це – один з дуже системних бізнесів, котрий працює на Львівщині. На Львівщині немає видимої історії з домінуванням тієї чи іншої групи. Тривалий час не було. Останнє таке серйозне суперництво було пов’язане з історією між Димінським і Медведчуком, але вона була похідною від національних питань, які тоді активно розвивалися. Зараз усі ці групи намагаютьмся бути максимально європеїзованими. У нас відбуваються абсолютно нормальні європейські процеси. І люди на Львівщині, котрі мають багато грошей, це добре. Бо є робочі місця, рух інвестицій. Є ще Кривецький, але він здебільшого в тіні.

– Команда Козловського може змінити поведінку територіальної партійної організації ЄС?

– Думаю, зараз – ні. Його бізнес став дуже серйозним об’єктом атаки. В основі – політична діяльність.

Відео: ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.