У Львові успішно трансплантували нирку 14-річній дівчинці

Це друга трансплантація, яку львівські лікарі провели дитині.

У Львові 14-річній дівчинці успішно провели трансплантацію нирки. У дитини була термінальна стадія хронічної ниркової недостатності. Батьки дитини погодилися на донорство.

Після всіх обстежень виявилося, що тато дівчинки – оптимальний кандидат. Трансплантацію медики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру спільно з колегами з обласної клінічної лікарні провели ще 31 серпня. На сьогодні стан пацієнтів задовільний. Батька вже виписали додому, а дівчинка повернеться вже наступного тижня.

Нагадаємо, що з серпня 2021 року Західноукраїнський спеціалізований дитячий центр є одним з двох львівських медзакладів, яким офіційно дозволили проводити трансплантації дітям. Надалі тут планують разом з колегами з Львівської обласної клінічної лікарні оперувати пацієнтів не тільки зі Львова, а з усього Західного регіону.

«Як відомо, в квітні наша команда провела першу трансплантацію нирки, після якої батьки та дитина повернулись до нормального життя. Завдяки розвитку трансплантології , тепер діаліз в нашій лікарні став тільки проміжним етапом лікування на шляху до повного одужання», – кажуть в лікарні.

Фото Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.