У Львові відбулося урочисте відкриття Пластового року

У Львові, на площі перед пам’ятником Іванові Франкові, відбулось урочисте відкриття Пластового року. Про це інформує пресслуба ЛМР.

«Пласт має свою особливість: спочатку молоді львів’яни ідуть в Пласт, він їх змінює, а потім вони стають дорослими і змінюють Львів, змінюють Україну. Є одне правило – хто є в Пласті, той завжди дуже крутий і дуже правильний. Тому маємо великий респект до Пласту.

До речі, на Покрови ми у Винниках будемо відкривати нову пластову домівку. І взагалі наша мета – привести до порядку всі приміщення, де займаються пластуни. І тут є одна дуже цікаво опція: в нас на сьогодні є вже відремонтована 21 медіатека в місті Львові, і ви можете використовувати ті приміщення для того, щоб проводити свої збірки, зустрічі. Я думаю, що з вашими виховниками ми можемо це спільно опрацювати. Також ми далі будемо ремонтувати наші комунальні приміщення, щоб ви мали нормальні умови. В мене в сім’ї є 5 хлопців і всі 5 – пластуни. То вони часто збираються своїми гуртами в мене вдома і роблять рейвах, тому я зацікавлений в тому, щоби всі пластуни мали нормальні умови.

Бажаю вам усім доброго здоров’я і наснаги. Пласт – це круто! Слава Пласту! Слава Україні!», – сказав мер Львова Андрій Садовий.

Опісля вітального слова було нагороджено:

  • Старшопластунку Беньо Марту
  • Старшу пластунку вірлицю Слюсаренко Анастасію.
  • Старшу пластунку вірлицю Данилиху Софію.

Голова Львівського осередку Пласту Анастасія Слюсаренко вручила Андрієві Садовому подяку за всебічну підтримку пластунів Львова, зокрема за сприяння у проведенні пластових заходів та ремонтів домівок.

Протягом навчального року 2020-21 років Львівський осередок пласту провів 136 заходів різного спрямування, з них 64 – за підтримки Львівської міської ради. У літній сезон 2021 року організовано 54 табори різного спрямування, участь у яких взяли близько двох тисяч пластунів станиці Львів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.