Фестиваль «Вітер на-Дії» повертається в офлайн. Програма

«Дзвін до змін» – гасло цьогорічного фестивалю.

На території Українського Католицького Університету та прилеглій до Стрийського парку відбувається вже шостий молодіжний християнський фестиваль «Вітер На-Дії». Цього дня діятимуть дві музичні сцени, буде понад 40 дискусій із 120 спікерами, працюватиме фуд-корт та відпочинкові зони.

«Дзвін до змін» – гасло цьогорічного фестивалю.

«Головною зустріччю цієї події, як і всього життя, буде зустріч із люблячим Богом, який кличе кожну молоду людину до дуже важливих звершень, а наше завдання – почути цей поклик. Ми хочемо запропонувати відвідувачам нашого фестивалю цікаво провести час: познайомити їх між собою та із зірковими гостями на десятках різних майданчиків, та заохотити до відкритої та щирої дискусії», – цитує о. Ростислава Пендюка, голову Патріаршої комісії у справах молоді пресслужба УГКЦ.

Додамо, що, за словами команди фестивалю, важливо було створити безпечний простір із дотриманням карантинних норм. Через це кількість відвідувачів буде обмежена. Одна «Вітер на-Дії» відбуватиметься в офлайн та онлайн-форматах. Долучитися можна у соцмережах фестивалю на Facebook та Instagram. Трансляцію Богослужіння та виступи музичних гуртів денної сцени кожен охочий зможе переглянути на офіційних інтернет-ресурсах фестивалю безкоштовно.

Програма

13:00-18:30 – денна сцена (Стрийський парк): виступатимуть такі музичні гурти «МетаНоя», «CRY NEBA» (Олександр Мамедов), «KVANT», «ModernFolk», «Misericordia» (Польща, м. Ченстохова).

13:00-18:30 – інтелектуальний майданчик: панельні дискусії, воркшопи, зустрічі з лідерами думок. Понад 20 майданчиків із топовими спікерами.

19:00-22:00 – вечірня сцена: виступатимуть гурти «ДикоBrass» і «ФІОЛЕТ».

Хедлайнер вечірнього концерту електро-фольк гурт «Go_A» – представники України на пісенному конкурсі «Євробачення-2021», які посіли 5 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.