На Львівщині затримали іноземців, які намагалися незаконно потрапити до країн ЄС (Фото)

Група реагування від відділу «Рава – Руська» зупинила за кількасот метрів від державного кордону за інформацією оперативних співробітників двох мандрівників. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Як з’ясували прикордонники, затриманими є двоє чоловіків, громадяни Індії, які, нібито, прибули в Україну з метою навчання.

В іншому випадку військовослужбовцям відділення «Смільниця» повідомив місцевий житель про рух трьох невідомих людей африканської зовнішності. Згодом прикордонний наряд спільно з працівником оперативного підрозділу та дільничним офіцер Нацполіції, залученим в рамках проведення профілактичних заходів «Мігрант», затримав іноземців. Ним виявилися троє чоловіків — двоє громадян Гамбії та один Сенегалу без документів. Згодом прикордонникам стало відомо, що чоловіки потрапили в Україну законним шляхом і також з метою навчання.

Затриманими виявилися троє 20-річних молодиків — громадян Туреччини, які також законно прибули в Україну.

Також затримали трьох чоловіків які розпитували шлях до Республіки Польща поза пунктом пропуску прикордонники відділення «Грушів». Затриманими виявилися троє 20-річних молодиків — громадян Туреччини, які також законно прибули в Україну.

Відносно всіх затриманих правопорушників складено протоколи за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

Рішення прийматиме суд.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.