На стіні компресорної станції у Львові відкрили мурал, присвячений Станіславу Лему

Мурал створили митці Віталій та Сергій Грехи.

Сьогодні на стіні компресорної станції у Львові відкрили мурал, присвячений Станіславу Лему. Це спільний проєкт з Офісом «Катовіце – місто музики ЮНЕСКО», Офісом «Львів – місто літератури ЮНЕСКО» та ТзОВ «ЛемСтейшн». Про це повідомили в пресслужбі ЛМР.

Мурал відкрили у межах спільного проекту з польським містом Катовіце «Нам не потрібні інші світи. Нам потрібні дзеркала». Його створили митці Віталій та Сергій Грехи.

Нагадаємо, сьогодні, 12 вересня, у Львові відбуваються заходи до відзначення 100-ліття визначного львів'янина, всесвітньо відомого письменника-фантаста Станіслава Лема. Зокрема, нині вже відкрили меморіальному таблицю на фасаді будинку, де жила родина Лемів. Детальніше читайте та дивіться тут.

Попередньо у Львові з'явився мурал на вул. Стуса. Цей малюнок закликає дівчат та жінок не піддаватись стереотипам, які їм нав'язують: жінка – домогосподарка, лялька, ідеальна у всьому, натомість закликає відкинути упередження і просто бути собою. Також мурал зобразили на вулиці Нижанківського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.