У Львівській і ще трьох областях України фіксують перевищені показники госпіталізацій хворих на Covid-19

На Львівщині показники становлять 62,4%, 64,7%, 72,3% за три доби відповідно

У Львівській області вже третій день поспіль фіксують перевищені показники динаміки госпіталізацій хворих на коронавірус. Окрім цього, перевищують норму, встановлену для зеленої зони карантину, а це – 50%, і Волинська, Одеська та Тернопільська області. Про це йдеться в повідомленні пресслужби МОЗ станом на 11 вересня цього року.

На Львівщині, приміром, показники становлять 62,4%, 64,7%, 72,3% за три доби відповідно, а у Волинській області – 53,6%, 53,4% та 62,6%. В Одеській області показник став перевищеним за останню добу і нині становить 52,3%, а на Тернопільщині – 50,9%.

Додамо, динаміка госпіталізацій – це один із критеріїв МОЗ, за яким визначають рівень епіднебезпеки в регіоні. Зокрема, рівень госпіталізації показує зростання кількості госпіталізацій за сім днів у порівнянні з попереднім періодом.

Нагадаємо, що Львівщина найближається до червоної зони через погіршення ситуації з коронавірусом. На випадок введення локдауну МОЗ анонсувало привілеї для вакцинованих від Covid-19 українців. За прогнозами головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, новий локдаун може бути вже в листопаді цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.