У Львові біля будинку утворилося провалля (ФОТО)

У Львові на вулиці Перемиська, 14 у дворі будинку мешканці нарікають на провалля, яке щоразу збільшується. Про це повідомила Лариса Буймола у спільноті “Гарячої лінії” у “Facebook”.

“У палісаднику перед будинком утворилася яма, яка з кожною годиною збільшувалася, поглинаючи всі квіти, що росли на цьому місті та утворюючи порожні ходи. Мешканці будинку були надзвичайно стривожені цим, дзвонили на гарячу лінію, ЖЕК”, — написала жінка.

Провалля утворилося ще на свято в День Незалежності.

“З кожним днем яма збільшувалася. Інформація дійшла і до Франківської адміністрації. Відповідальні з Франківської адміністрації приходили, дивилися, старалися вияснити причину і т. п. Так відбувалося майже тиждень. У той час утворювалися тріщини, знову обвалювалася земля. Нарешті прислали бригаду ремонтників, які може попрацювали тиждень, бо йшли дощі. Відсипали землю в мішки, яких так багато, що й на фото не поміщається. А потім, коли встановилася гарна сонячна погода, всі пропали”, — додала жінка.

В адміністрації відреагували, проте повністю не вирішили проблему.

“Уже 6 вересня прийшов хтось з держадміністрації подивився на яму. Очевидно були якісь вказівки, бо приїхали з технікою 9 вересня витягнули 2 кільця (а провалився майже весь колодязь, там в ямі ще лишилося 1 кільце над землею в глибині ями і 2 під землею в самій ямі) і на тому кінець”. 

 Сьогодні яма стала неймовірно великою глибиною може 5 м і шириною десь 3–4 м. 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.