У Львові проведуть XX Міжнародний економічний форум: деталі

У четвер, 16 вересня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться ювілейний XX Міжнародний економічний форум.

Як запевнили у ЛОДА,  його учасниками стануть представники політичної еліти України, дипломатичного корпусу, українського бізнесу, провідних міжнародних компаній, а також торгових місій з більш ніж 20 країн світу.

«Ми розглядаємо цей Форум, як потужну національну і міжнародну платформу, завдання якої продемонструвати, що Україна, зокрема Львівщина, це відкрита і безпечна територія для ведення бізнесу. Це майданчик для діалогу між бізнесом, в тому числі іноземним, і владою, можливість активізувати ті процеси міжнародного транскордонного співробітництва, які були дещо послаблені в період ковіду, зокрема торік. Це додатковий інструмент щодо залучення інвестицій. І насамперед форум – це можливість для дискусії та формування єдиного правильного шляху щодо розвитку економіки, політики, соціальних відносин в умовах пандемії», – розповів під час брифінгу перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

За його словами, під час форуму заплановані три великі панельні обговорення:

  • «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;
  • «Львівщина: капіталізація через додану вартість»;
  • «Інвестиції в цінності»;

Зокрема серед учасників першої панельної дискусії норвезький економіст, професор технологій управління та стратегій розвитку Таллінського технічного університету Естонії Ерік Райнерт, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, Президент ТПП України Геннадій Чижиков, представники бізнесу.

На тему капіталізації через додану вартість спілкуватимуться ректор УКУ отець Богдан Прах, українська диригентка Оксана Линів, співвласниця та Голова наглядової ради «Компанія Ензим» Олена Вовк, співвласник і член ради директорів компанії SoftServe Тарас Кицмей, підприємець, співзасновник Холдингу емоцій «!FEST» Андрій Худо.

Про інвестиції в цінності говоритимуть представники бізнесу.

Також, заплановані крос-секторальні обговорення та воркшопи, зокрема на тему транспортної інфраструктури, доріг, вдосконалення нормативно-правового регулювання сфери містобудування.

«Загалом участь у форумі візьмуть 15 топових спікерів. Ми очікуємо представництво більш ніж 20 країн світу, понад 2 тисячі учасників», – додав Андрій Годик.

Він уточнив, що в межах XX Міжнародного економічного форуму також відбудеться:

  • ярмарок донорів від департаменту міжнародної технічної допомоги;
  •  найбільша Startup Expo – виставка понад 70 українських стартапів;
  •  Business Expo – експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.

«Ми з оргкомітетом від ЛОДА максимально пропрацювали концепцію Форуму так, щоб він був цікавий для бізнесу. Це видно по панелях та спікерах. Так, друга панель представляє Львівщину і говорить про капіталізацію через додану вартість. Це дуже важлива тема, адже ми повинні виходити з сировинного придатка для інших країн і формувати з української економіки економіку з доданою вартістю. Спікери панелі яскраво представляють різні галузі: культуру, освіту, виробництво, аграрну галузь, ІТ, туризм. І це прекрасно покаже і розкриє потенціал області для інвесторів», – розповів підприємець, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, CORE Business Club Олександр Магунь.

Ще на одній панельній дискусії в межах Форуму говоритимуть про інвестиції в цінності. Участь у ній візьмуть власники та представники топових українських глобальних компаній. Організатри запевняють, що спікери панельної дискусії є локомотивами української економіки, зрвзковими прикладами інвестицій в ціннісну складову.

Поспілкуватись з представниками бізнесу в межах форуму можна буде під час – Business Expo. Це експо-виставка ключових підприємств регіону та країни.

Також в межах Міжнародного економічного форуму проведуть найбільшу Startup Expo – виставку понад 70 українських стартапів. Тут налагодити комунікацію зможуть стартапери та представники фондів, які мають потенціал фінансувати стартапи.

При цьому, найкращий стартап в межах форуму отримає 100 тисяч гривень.

Водночас, як розповів Андрій Годик, організація форуму коштуватиме близько одного мільйона гривень. За його словами, про остаточний бюджет форуму буде відомо лише після його завершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.