На Львівщині поліцейські не дали померти чоловіку, який перебував у Ізоляторі тимчасового тримання (ВІДЕО)

Правоохоронці врятували чоловіка, у якого почались судоми — вони негайно викликали швидку медичну допомогу та до приїзду лікарів надавали хворому домедичну допомогу.

Як повідомили «Варта1» у Нацполіції Львівської області,  під час несення служби, працівники Ізолятора тимчасового тримання № 5 Головного управління Національної поліції у Львівській області, здійснюючи моніторинг системи «Custodу Records», побачили як затриманий чоловік впав на підлогу камери та почав битися у судомах. Правоохоронці негайно викликали швидку медичну допомогу та до приїзду лікарів надавали хворому домедичну допомогу, врятувавши цим йому життя.

За сумлінне виконання службових обов’язків, професійність та рішучість, проявлені під час порятунку життя людини співробітники ІТТ № 5 Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Віталій Дзюбенко та старші сержанти поліції Михайло Магола та Юрій Синяк отримали відзнаки.

Системи «Custody Records» встановлені в усіх ізоляторах тимчасового тримання Львівської області з метою дотримання прав та створення безпечного середовища для утримуваних осіб.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.