У Львові на вулиці Бандери завтра зріжуть два дерева

У межах реконструкції зрізали близько 50 дерев.

Завтра, 15 вересня, у Львові зріжуть два дерева на ділянці реконструкції вулиці С. Бандери. Тут мають облаштувати додаткову трамвайну колію.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», зрізку дерев здійснять відповідно до акту обстеження зелених насаджень №24, який погоджувало управління екології та природніх ресурсів ЛМР.

Зрізати зелені насадження на вулиці Степана Бандери почали у квітні. Тоді попередньо планували зрізати 24 дерева, а замість них висадити десятирічні крупномірні садженці. 

Як повідомив у коментарі Тvoemisto.tv заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич, у межах реконструкції зрізали близько 50-60 дерев. Це, за словами чиновника, було передбачно технічним актом. Багато дерев повалили буревії, зокрема навіть ті, що не підлягали знесенню – таких приблизно 30.

Зеленими насадженнями планують зайнятися до листопада, а те, що не встигнуть висадити, посадять весною.

Читайте також: Що змінилося на вулиці Бандери. Фото, відео

Нагадаємо, що до дня Незалежності у Львові відкрили для проїзду приватного транспорту частину вулиці Степана Бандери – на ділянці від Генерала Чупринки до Коновальця. Інша частина, від вул. Генерала Чупринки і до вул. Городоцької, досі перекрита. Завершити ремонт дороги планують до кінця цього року. Детальніше про те, як змінилася вулиця, читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.