Щурі довкола. У львівському СІЗО провели перевірку та виявили антисанітарію

Під час візиту виявили порушення прав ув’язнених та засуджених, які можуть бути розцінені, як жорстоке, неналежне або таке, що принижує гідність, поводження чи покарання.

У Львівській установі виконання покарань № 19, що на вул. Городоцькій, яка виконує функції слідчого ізолятора, провели перевірку та виявили цілу низку порушень, які можна кваліфікувати як жорстоке поводження чи покарання. Про це повідомляється на сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Читайте також: В СІЗО дозволять користуватися інтернетом і телефоном

Моніторингова група встановила, що умови перебування у камерах збірного відділення слідчого ізолятора не відповідають вимогам національного законодавства, міжнародним стандартам, зокрема камери перебувають в антисанітарному стані, не проводяться заходи дератизації.

У деяких камерних приміщеннях недотримується встановлена норма жилої площі на одну особу.

Також встановлено, що в багатьох камерах санітарні вузли потребують заміни. В гарячому цеху їдальні не працює припливно-витяжна вентиляція.

Читайте також: Як живуть ув'язнені в львівському СІЗО. Фото

Таку ж перевірку провели й в амбулаторно-поліклінічному відділенні Львівської багатопрофільної лікарні №19 філії Центру охорони здоров`я Державної кримінально-виконавчої служби України у Львівській області. У результаті виявили, що там приміщення потребують проведення ремонтних робіт, зокрема через протікання даху будівлі в камері-палаті для осіб, які мають соматичні захворювання, на стелі відпала штукатурка.

В ізоляторах для осіб, які мають інфекційні захворювання, для осіб з психічними розладами, клініко-діагностичній лабораторії, кабінеті фельдшерів, ординаторській на стінах, на стелі є сліди підтікань, стіни вологі. Також майже в усіх приміщеннях відсутнє гаряче водопостачання.

Тvoemisto.tv звернулося до установи виконання покарань №19 за коментарем, проте там відмовилися будь-що коментувати, скерувавши до регіонального управління з питань виконання покарань. Проте, наразі, так і не вдалося з ними сконтактувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.