Львівські лікарі виходили дівчинку, яка народилася із вагою 700 грам

Крихітна Іванка у лікарні перебувала чотири місяці, два з яких у реанімації.

Лікарі неонатального центру Львівської обласної клінічної лікарні виходили дівчинку, яка ще у травні народилася з вагою 700 грам, йдеться на сторінці Неонатальниого центру.

Маленька Іванка у лікарні перебувала чотири місяці, з яких два місяці була в реанімації та три киснево залежною, проте медикам вдалося стабілізувати дитину і зараз з нею усе добре.

Читайте також: Скільки заробляють акушери та гінекологи у Львові. Інфографіка

«Наша донечка народилась 21 травня на 28 тижні вагітності з вагою 710 грам та зростом 29 сантиметрів. Ми пройшли з Іванкою нелегкий шлях, але з вірою в неї та молитвою до Бога. Іванка з‘явилася на світ з великою кількістю проблем зі здоров'ям. Два місяці реанімації та три місяці кисневої залежності – і наша Іваночка роздихалась», – написала мама Іванки – Оксана.

Нагадаємо, львівські лікарі врятували доньку львівського священника з УКУ Петра Терлецького, яка народилася на сьомому місяці вагітності. Донька Даринка народилася з вагою 1 230 грам. Її відразу реанімобілем перевели в реанімацію львівської обласної лікарні. У лікарні вона перебувала майже два місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.