Сьогодні на Львівщині попрощаються із Героєм України Дем’яном Данилівим

Учора тіло 24-річного українського військовослужбовця, який загинув на Донбасі, зустріли родичі та побратими.

Сьогодні, 18 вересня, у селі Рудники, що в Миколаївському районі на Львівщині, відбудеться прощання з вбитим Героєм України Дем’яном Данилівим.

Як йдеться на фейсбук-сторінці «Буськ Онлайн», учора тіло 24-річного українського військовослужбовця, який загинув на Донбасі, зустріли родичі та побратими. І хоч був рясний дощ, в той час, як тіло Дем'яна Даниліва привезли на рідну землю, дощ припинився.

«Рясний дощ зупинився в ту мить, як на горизонті з’явилися синьо-червоні маячки, які несуть важку звістку. Сьогодні Дем’ян Данилів повертається додому. Назавжди. 24-річний Герой віддав своє життя за кожного з нас. Пам’ятаймо про це, бо йому ще б жити і жити, але ворожа куля вирішила по іншому. Вічна пам’ять», – йдеться у повідомленні.

Дем’ян Данилів був страшим солдатом та командиром 17-го окремого мотопіхотного батальйону. Також він був командиром бойової машини.

13 вересня снайпер окупантів смертельно поранив Героя України в голову. У загиблого військовослужбовця залишилися матір, дві сестри та троє братів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.