У Львові з’явився казковий мурал. Фотофакт

Орієнтовна вартість одного малюнка – 6 тисяч гривень.

У Львові на стінах електропідстанції, яка розташована біля дитсадочку на вул. Караджича, художник Андрій Буняк намалював мурал за мотивом відомої казки.

«На перший погляд, в муралі використано просту і стару як світ казкову сюжетну лінію: принц рятує принцесу від дракона, проте змушує задуматись та поглянути на зображення по-іншому надпис: «Правила гри прості, підкориш дракона – рятуєш принцесу, але є на багато важливішим навчити себе насолоджуватись процесом», – йдеться у пояснення до змісту муралу.

Через цей мурал художник хотів донести, що основне в житті не лише досягати успіху, а й отримувати задоволення від своєї праці, підкорення вершин і загалом від життя.

Нагадаємо, що на трансформаторній підстанції на вул. Пекарській, 50 з’явився новий мурал. Його намалював вуличний художник Андрій Буняк, який створює мурали на об'єктах «Львівобленерго». 

Зазначимо, що у Львові на кількох енергооб’єктах, що на вулицях Стуса, Медовій, Жовківській, Караджича, Пекарській, Володимира Великого та Нижанківського з’являться нові мурали. Їх створює вуличний художник Андрій Буняк у межах спільного проєкту з ЛКП «Львівобленерго». Загалом має бути 7 муралів, які нестимуть певну соціальну ідею.

Як уточнили Тvoemisto.tv у «Львівобленерго», витрати на нанесення одного малюнка становлять 6 тисяч гривень і це кошти не з тарифу на електроенергію, а зароблені із додаткових послуг підприємства.

Фото Андрія Буняка

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *