Затримано підприємців, які розкрадали деревину з національного парку на Львівщині (ФОТО)

Представники правоохоронних органів викрили злочинну групу на розкраданні та реалізації деревини з національного парку на Львівщині. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

“За даними слідства, група осіб розробила та впровадила злочинну схему розкрадання та реалізації деревини із Яворівського Національного природного парку. Так, із лісових угідь під приводом санітарної рубки здійснювалася незаконна вирубка здорових сосон, із подальшим їх складуванням на перевалочних площадках та переробних об’єктах”, — йдеться у повідомленні.

Надалі, викрадена деревина, за фіктивними документами щодо її походження, реалізовувалась фізичними особами-підприємцями, які спеціалізують на переробці деревини. Під час санкціонованих обшуків на території пилорами було виявлено та вилучено понад 100 колод загальною кубомасою більше 50 куб м.

До складу злочинної групи за даними правоохоронців входили службові особи Яворівського Національного природного парку, які звинувачуються за незаконну порубку та розтрату лісопродукції (ч. 3 ст. 246, ч. 3 ст. 191 КК України).

Отримані незаконним шляхом грошові кошти розподілялись між усіма учасниками угрупування.

Наразі, вирішується питання щодо повідомлення викритим особам про підозру, обрання їм запобіжних заходів та відсторонення службових осіб від посад. Перевіряється причетність інших службовців Яворівського Національного природного парку до вчинених злочинів.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.