Стало відомо, якою вакциною щепили хлопця, що помер після вакцинації під Києвом

З того ж флакону щепили ще 5 людей і всі з них почуваються добре.

У Бучі, що під Києвом, після вакцинації від коронавірусної інфекції помер студент 3-го курсу спеціальності «Філологія» Українського гуманітарного інституту Володимир Сало. За результатами експертизи встановлена попередня причина смерті — серцево-легенева недостатність, набряк легень, гостра коронарна недостатність. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров'я.

«Є підстави для обов’язкового проведення додаткових досліджень, З цією метою вилучено матеріал для подальшої гістологічної та токсикологічної експертизи», – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними департаменту охорони здоров’я Київської області хлопець отримав  щеплення проти COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Із цього ж флакону щеплено ще 5 людей, усі вони почуваються добре. Протягом 30 хвилин медичного нагляду після вакцинації в хлопця скарг на самопочуття не було.

Остаточну причину смерті зможуть встановити лише після отримання результатів лабораторних досліджень орієнтовно через місяць.

Нагадаємо, що Володимир вакцинувався від коронавірусу у понеділок, 13 вересня.  До вечора почував себе добре, о 18:30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри. Пізніше у нього піднялася температура, о 20:15 почалися судоми. О 20:35 зник пульс і дихання. Медичні працівники проводили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20:45. Швидка реанімувала хлопця годину, але не змогла врятувати, запевняють у виші.

Володимир Сало народився 13 березня 2002 року в селі Добросин Львівської області. У 2019 році він вступив в Український гуманітарний інститут на спеціальність «Філологія». Йому було 19 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.