До Львова з Польщі завезли небезпечну курятину

Держслужба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заявила, що в Україну надійшло 180 кілограмів курятини, у якій виявлена Salmonella Enteritidis.

Як інформує «Варта1», з посиланням на “УНН”, партія небезпечного м’яса надійшла з Польщі до Львова. У Держпродспоживслужбі заявили, що оператори ринку зобов’язані вилучити його з обігу у разі отримання. Зокрема, попереджають про те, що така курятина може з’явитися у магазинах Запоріжжя.

“Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 16 вересня 2021 року № 2021.1874 та № 2021.1874-fup 3 про виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувалась з Польщі (виробник: SuperDrob S. A., Karczew; холодильний склад: AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію надіслано до України (№ партії 08221, у кількості 180 кг, отримувач: ПП „ЛЯМІТ“, просп. Червоної Калини, 39/31, м. Львів, 79070)”, — йдеться в повідомленні.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.