Львів незабаром оголосить тендер на закупівлю 100 автобусів

Тендерні умови ще невідомі, але у Львівській міській раді кажуть, що врахували досвід із минулим тендером, який довелось скасувати.

У листопаді у Львові планують оголосити новий тендер на закупівлю сотні автобусів. Тендерна документація нині уже на розгляді в ЄІБ. Банк планує виділити Львову понад 12 мільйонів євро кредиту на цю закупівлю. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунальних питань Ірина Маруняк.

Читайте також: Львів виділить ще майже мільйон на Центр пасажирів, який мали відкрити торік

«У липні АТП-1 надіслало лист у банк, щоби оголосити новий тендер на закупівлю автобусів. Станом на сьогодні вже зроблені нові техумови для закупівлі автобусів, і банк їх зараз розглядає. Ми плануємо, що орієнтовно через місяць тендер буде оголошений», – повідомила Ірина Маруняк.

Вона додала, що Львів планує закупити автобуси на загальну суму у понад 12 мільйонів євро – це кредитні кошти Європейсього інвестиційного банку.

Щодо тендерних умов, деталей вона не називає, утім каже, що врахували досвід із минулою закупівлею, яка не відбулась.

У коментарі Тvoemisto.tv  начальник управління транспорту Львівської міської ради Орест Олеськів розповів, що наразі Львову та приєднаним територіям громадського транспорту вистачає. «Нині у Львові є 550 одиниць громадського транспорту – 40 одиниць електротранспорту, а решта – автобуси. Загалом електротранспорт випускає 100 % рухомого складу, АТП-1 на 97%, приватні перевізники – 90% транспорту. Цього наразі вистачає», – каже він.

Нагадаємо, весною у Львові скасували тендер на закупівлю 100 автобусів. У ньому перемагала білоруська компанія МАЗ. Однак міський голова Андрій Садовий заявив, що місто відмовляється від купівлі білоруських автобусів і звернеться до ЄІБ задля оголошення нового конкурсу. Основний мотив – Львів не фінансуватиме економіку країни дружньої з агресором. Також Львів звернувся до Кабміну з проханням ввести «запобіжники», які б захищали українських виробників.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.