У Львові перенесуть небезпечний пішохідний перехід, що на перетині Стрийської і Героїв Майдану

Роботи планують закінчити до кінця цього року.

У Львові вирішили перенести небезпечний пішохідний перехід, що поблизу Академії сухопутних військ на вулиці Стрийській. Перехід облаштують трохи ближче до перетину з вулицею Сахарова. Таке рішення прийняли 22 вересня, на засіданні комісії з безпеки руху.  Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін.

Йдеться про пішохідний перехід, що поблизу Академії сухопутних військ, що на вулиці Стрийській і Стрийського парку. Він небезпечний через погану оглядовість. Пішоходів, які виходять зі сторони парку погано видно через огорожу.

«Перехід, що на перетині вулиць Стрийської і Героїв Майдану перенесуть трохи ближче до перетину з вулицею Сахарова. Його облаштують на прямій ділянці, щоби покращити видимість. Також облаштуємо острівок безпеки», – пояснює Володимир Харчихін.

Він каже, що роботи планують закінчити до кінця цього року, але не відомо чи так вдасться. Для облаштування переходу потрібно провести вуличне освітлення, у парку потрібно демонтувати огорожу, облаштувати стежку, на тротуарі викласти тактильну плитку.

Місце де планують облаштувати пішохідний перехід 

Нагадаємо, поряд з площею, біля Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, встановили 50-метровий найвищий флагшток на Львівщині і підняли 23 серпня найбільший прапор в області. Перед цим із площі демонтували останні фрагменти Монументу слави – скульптури «Батьківщини-матері» та радянського Воїна. Всі горельєфи звідси перенесли у Музей терору на проспект Чорновола.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.