На Львівщині найгірша ситуація з вакцинацією педагогів

На Львівщині станом на початок цього тижня вакциновано 38% освітян, 48% працівників освіти отримали одну дозу вакцини.

Про це 27 вересня під час засідання комісії з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Орест Чемерис, інформує ЛОР, пише Dailylviv.com.

“На Львівщині найвищі показники вакцинації серед медиків. Однією дозою щеплені 97% працівників медичних установ, а дві дози отримали 72% медперсоналу. Освітяни виявилися найважчою категорією осіб, щодо вакцинації. Лише 25% з усіх українських вчителів отримали по одній дозі вакцини, 18% – одну”, – зазначив Орест Чемерис.

“Це парадокс, учитель – це ланка суспільства, і він має бути свідомим, освіченим та відповідальним. Адже, згідно з Конституцією, українські діти мають право на якісну освіту. Тому треба припиняти дискутувати, належить продумати такі умови, за яких представники педагогічних колективів будуть вакцинуватися, а діти зможуть відвідувати навчальні заклади”,- наголосив депутат Леонід Цибуля.

Депутат Олег Дуда додав, що до контролю за вакцинацією вчителів, як стимул, варто залучати батьківські комітети. Адже саме батьки мають бути зацікавленими у тому, щоб діти, перебуваючи в безпечному середовищі, отримували якісну освіту. За його словами, невакциновані вчителі мали б періодично робити ПЛР тести.

Довідково: за даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, динаміка госпіталізації хворих на коронавірус на Львівщині стабілізувалася на рівні 25-27%. Загалом в області 14 спеціалізованих ковідних закладів, у яких передбачено 3300 ліжок. Заповнені лікарні менше ніж на 50%. У медзакладах налічують близько 1580 хворих. З них 99 пацієнтів перебувають у реанімації, 38 під апаратами ШВЛ.

У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

На Львівщині у шкіл, які не вміють навчати дистанційно, забиратимуть ліцензії

Навчання в масках, які повинні змінювати кожні три години: нові розпорядження головного санлікаря

У Львові захворіло 185 учителів: школи йдуть на дистанційне, позашкільні заклади припиняють роботу, скасовують спортзмагання

МОЗ змінило протиепідемічні заходи для закладів освіти

У яких карантинних зонах учителі носитимуть захисні щитки замість масок

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.