Тіло витягли з вигрібної ями: на Харківщині загадково загинула фельдшерка (ФОТО)

У селищі Манченки, на Харківщині, загадково загинула фельдшерка-пенсіонерка. Її тіло знайшли 24 вересня у вигрібній ямі приватного будинку. Про це пише “24 канал”, з посиланням на пресслужбу обласної поліції.

Моторошну знахідку на подвір’ї уночі виявили родичі померлої. Саме вони і викликали поліцію на місце трагедії приблизно о 23:00 год.Тіло 61-річної жінки поліцейські дістали з вигрібної ями, частково накритої пластиковою кришкою.

На тілі правоохоронці не виявили видимих ознак насильницької смерті. Однак остаточно відповіді на всі питання дасть експертиза.

Справу розслідуватимуть за статтею Кримінального кодексу про нещасний випадок.


Жінка врятувала не одне життя односельців / Фото “Facebook” Дениса Люботинського

Лікар Денис Люботинський на особистій сторінці у “Facebook” розповів, що померлу жінку звали Тамара Гайворонська. Все своє життя вона присвятила медицині, працюючи фельдшеркою в Люботині та Пісочині.

За понад 30 років стажу в швидкій допомозі Тамарі Михайлівні в прямому сенсі зобов’язані життям сотні жителів Люботина і Манченків, де вона все життя прожила і надавала невідкладну допомогу в тому числі й у позаробочий час, — розповів Люботинський.

Крім того, він наголосив, що Гайворонська допомогла з’явитися на світ не одному маленькому односельцю просто у кареті швидкої.

Ще одна заслуга жінки — підтримка молодих колег, які лише починали свою медичну кар’єру. Автор допису наголосив, що саме Гайворонська заклала у ньому підвалини знань, котрі знадобилися спершу в роботі фельдшера, а згодом і лікаря.

“Незважаючи на те, що Тамара Михайлівна була фельдшеркою, а не лікаркою, її знань і навичок вистачило б на лікарський диплом — завжди намагалася по максимуму надати допомогу, призначити лікування. Це була фахівчиня, яка не просто “довозила до лікарні”. Це була справжня фельдшерка швидкої допомоги”, — згадав про покійну її учень.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.