У Львові студента-туркмена покарали за роботу в компанії “Glovo”

Працівники Головного управління ДМС у Львівській області спільно з представниками міграційної поліції ГУНП Львівщини виявили громадянина Туркменистану, що навчається у ЛНУ ім. І. Франка, який працював кур’єром компанії “Glovo” без відповідного дозволу.

Як повідомили «Варта1» у Міграційній службі Львівської області, 24-річний іноземець прибув в Україну із метою навчання та має посвідку на тимчасове проживання. Проте, останній працював кур’єром компанії “Glovo” без відповідного дозволу на це.

Тож, за порушення міграційного законодавства передбачається відповідальність за ч. 1 ст. 203 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземець або особа без громадянства, які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування повинні подати:
— дозвіл на застосування праці, а для осіб, які мають статус закордонного українця, — трудовий договір (контракт) та посвідчення закордонного українця;
— зобов’язання роботодавця повідомити ДМС та державній службі зайнятості про дострокове розірвання чи припинення трудового договору (контракту) з таким іноземцем або такою особою без громадянства», — зазначається у повідомленні.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *