Кабмін звільнив голову Державної міграційної служби, який став відомий у мережі після одруження з 23-річною «Настею з Уханю»

Кабінет міністрів звільнив Максима Соколюка з посади голови Державної міграційної служби України. Кабмін тимчасово поклав виконання обов’язків голови ДМС на першого заступника Наталію Науменко.

Як інформує «Варта1», з посиланням на “УНІАН”, про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко  за результатами кадрових призначень під час сьогоднішнього засідання уряду.

Водночас, за його словами, Кабмін тимчасово поклав виконання обов’язків голови ДМС на першого заступника Наталію Науменко.

Соколюк обіймав посаду голови ДМС з грудня 2015 року.

Соколюк став відомий у мережі після одруження з 23-річною українкою та блогеркою Анастасією Зінченко.

Тоді глава міграційної служби опікувався долею Насті, коли вона застрягла в охопленій коронавірусом китайській провінції Ухані. Він організував її повернення в Україну і в рідний Херсон, а потім він запропонував обраниці переїхати до Києва.

Коли у них зав’язався роман, Соколюк був одружений. Навесні чиновник подав на розлучення, а влітку вже отримав рішення суду про розірвання шлюбу. З колишньою дружиною у них двоє дітей.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.