Перехід на електронні лікарняні та як подолати затори на Двірцевій. Головне за добу

Коротко про головні новини за минулу добу.

Із 1 жовтня оформлення усіх лікарняних буде відбуватись в електронному форматі. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань здоров‘я нації Михайла Радуцького, впровадження е-лікарняних дозволить більш ефективно боротися з корупцією, оскільки система дозволяє перевірити, скільки та кому той чи інший лікар листів непрацездатності.

Затори на Двірцевій. Чому виникають затори на під'їзді до вокзалу і що можна з цим зробити, читайте у матеріалі. 

Окремі держави Європейського Союзу підняли питання можливості скасування безвізового режиму з країнами Західних Балкан, а також з Україною, Грузією і Молдовою, через серію зловживань з боку громадян цих держав.

Ватикан вводить обов’язкову вакцинацію від коронавірусу. Усі працівники і гості Держави Ватикан повинні показати, що отримали щеплення або перехворіли останнім часом чи мають негативний результат на Covid-19.

Мін’юст планує продати Миколаївську виправну колонію №50, що у селі Заклад Стрийського району. Територію площею 15,5 га хочуть виручити на торгах за початковою вартістю більше 17 млн грн.

Covid-19 у дітей. Перебіг захворювання на Covid-19 у дітей тепер, у порівнянні з весняною чи осінньою минулорічною хвилями, значно змінився. Хвороба провокує важкі ускладнення, а протікання та лікування стало важчим і довшим.

Оператори кол-центру «Львівобленерго» більше не прийматимуть показників електроенергії. Подавати показники мешканці області зможуть лише через автоматичні сервіси. 

Міністерство охорони здоров'я намагатиметься відсторонити керівників медзакладів, працівники яких підробляють документи щодо вакцинації від Covid-19 чи вносять неправдиві дані про пацієнта, а в разі продовження цієї практики – такі заклади позбавлятимуть ліцензії.

У Львові продовжують реконструкцію озера на Панча: там вже провели демонтажні роботи, влаштували дренаж по дну та навколо водойми, підключили каналізаційну систему. Реконструкцію планують завершити до Дня міста, хоча спершу йшлося про те, щоб завершити всі роботи до кінця 2022 року, але місто домовилося з підрядником про швидше виконання.

 

Сьогодні, 30 вересня, у Львові відзначатимуть всеукраїнський День бібліотек.  З нагоди цього свята у Lem Station, що на вул. Д. Вітовського, 57, відбудеться масштабний захід «Чотири простори: інтерактивна експозиція сучасних бібліотек.

Гарного Дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.