У Львові планують розробити додаток, що сповіщатиме про небезпеку

Такий застосунок може з’явитись уже наступного року.

У Львові планують створити застосунок, який сповіщатиме про небезпечні погодні явища та аварійні ситуацій. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомив начальник управління оперативно-чергової служби оповіщення та зв’язку Львівської ОДА Микола Сень.

«Ми пробуємо зробити такий застосунок у межах створення нової системи оповіщення. Йдеться поки що про дослідний зразок. Можна буде отримати не лише попередження і оповіщення, а й важливу інформацію з питань цивільного захисту. Плануємо підв’язати інформацію про відсутність електроенергії та інші проблеми в роботі ЖКГ», – каже він.

Читайте також: Алярм! у Львові немає ефективної системи оповіщення

Такий застосунок є у Польщі, додає Микола Сень, а також у деяких українських містах, зокрема поблизу зони бойових дій.

На Львівщині такий застосунок може з’явитись уже наступного року. Нині у ЛОДА вивчають попит, створили опитування громадської думки. Тут запитують, інформація про які події є потрібною, звідки загалом отримуєте інформацію та чи отримуєте взагалі.

«Зараз лише перший етап – збираємо інформацію, робимо дизайн. На наступний рік будемо намагатись її втілити. Поки що не відомо, скільки коштуватиме цей застосунок, не відомо з яких джерел буде фінансування», – додав він.

Додамо, що на початку вересня аналітичний відділ Тvoemisto.tv  дослідив, як зараз працює система оповіщення у Львові. У матеріалі, який опублікували 7 вересня ми проаналізували досвід інших країн та запропонували, як саме можна вирішити проблему з інформуванням мешканців про небезпечні погодні явища та інші загрозливі ситуації у місті. 

Вікторія Савіцька 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.