Дорожники повідомили, коли збудують новий міст на дорозі Львів-Радехів-Луцьк в селі Гайок

Під час сесійного засідання 30 вересня депутати заслухали інформацію департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг, щодо ситуації, яка склалася внаслідок обвалу мосту на дорозі Львів-Радехів-Луцьк в селі Гайок.

Про це інформує пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.com.

Нагадаємо, міст, збудований у 1960 році поблизу села Гайок, на автодорозі Львів–Луцьк обвалився 3 травня 2021 року. Довжина мосту -118 метрів, інтенсивність руху через нього становила в середньому близько 5 тисяч автомобілів за добу.

За інформацією дорожників, для реконструкції мостового переходу уже розроблено проєктно-кошторисну документацію та визначено переможця процедури тендерних закупівель. Ним стало товариство з обмеженою відповідальністю  «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Вартість договору становить 166 млн 407 тис. грн.

За даними Служби автомобільних доріг, станом на вересень завершені роботи з монтажу тимчасового мостового переходу та підходів до нього. Рух транспортних засобів через ділянку шляху здійснюється в реверсному режимі почергово. Проведені підготовчі роботи, з влаштування під’їзних доріг, будівельного майданчика, земляні роботи, роботи з демонтажу конструкцій  старого мосту.

Як пояснив заступник директора департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації Микола Одиноцький, на об’єкті до кінця року планують завершити бетонні роботи та за сприятливих погодних умов, розпочати асфальтування мосту.

Депутати вирішили провести виїзне засідання комісія з  питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу у селі Гайок та зробити належні висновки щодо якості та термінів виконання робіт.

В Укравтодорі запевнили, що швидко і якісно відбудують міст через річку Західний Буг, який обвалився на Львівщині

Графік маршрутів шкільних автобусів до зруйнованого мосту у селі Гайок на Львівщини

На Львівщині обвалився міст поблизу Кам’янка-Бузької (відео)

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.