Львівський священник заявив, що шахраї використовують його фото для махінацій

Зловмисники у Viber під чужим номером встановили особисте фото єрм. Юстина Бойка і під виглядом священника телефонують підприємцям.

Синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ, єромонах Юстин Бойко заявив, що шахраї використовують його фото, щоб виманювати у підприємців будівельні матеріали. За його словами, уже тривалий час у соцмережах шахраї, прикриваючись іменами священників і нібито волонтерством, виманюють у довірливих громадян кошти.

Як повідомляє Духовна велич Львова, виник новий вид шахрайства. Зловмисники у Viber під чужим номером встановили особисте фото єрм. Юстина і під виглядом священника телефонують підприємцям у Тернополі, замовляючи різні будівельні матеріали: від бетону до металу.

«Мені зателефонували з Тернополя і розповіли про ситуацію. Із телефону, на якому встановлене моє фото, зателефонували до власника будівельної компанії і під іменем так званого «отця Романа» під моїм фото попросили три машини бетону (міксери), щоб завезли у певне село. Власник завантажив 3 міксери бетону і завіз у те село. Коли почали дзвонити на той телефон, то відповіді не було», – йдеться в повідомленні.

Як додає отець Юстин Бойко, підприємець викликав поліцію, зловмисника почали шукати. Тривають слідчі дії. Опісля також «отець Роман» попросив металу, а згодом і якихось інших будматеріалів. Це, за його словами, – новий вид шахрайства, коли використовують фото, щоб скомпроментувати священника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.