Міський голова Львова вручив подяку студенту, який врятував чоловіка в трамваї

Сьогодні, 1 жовтня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з студентом 5-го курсу Львівського медичного університету Романом Курнатом, який нещодавно разом з двома студентками-медиками реанімували чоловіка у міському трамваї. Відтак, від імені громади міста мер Львова вручив подяку майбутньому лікарю — за сумлінну працю, ініціативність і жертовність, мужні, рішучі та професійні дії у охороні й порятунку людського життя.

Роман Курнат розповів, що навчається на військовій кафедрі й після закінчення університету планує вступати в Українську військово-медичну академію, щоб стати військовим хірургом.

У ході зустрічі було домовлено, що Роман Курнат допоможе вибудувати методологію, аби у школах Львівської громади запрацювала система якісного навчання для школярів про надання першої медичної допомоги, і про медичну гігієну.

Нагадаємо, 22 вересня у трамваї № 2 двоє дівчат та хлопець врятували життя 68-річному чоловіку, у якого двічі зупинялося серце. Встановити особи дівчат, на відміну від хлопця-рятівника, вдалось швидко — це були студентки 6-го курсу Львівського медичного університету Христина Библик тa Єлизaвeта Шeпeль.

Дівчата тиждень тому теж отримали подяки від міського голови Андрія Садового.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.