На Львівщині померла 28-річна породілля з коронавірусом

Сьогодні вранці, 1 жовтня, у Львові померла 28-літня породілля, мешканка Львівщини, яка мала підтверджений діагноз про СOVID-19.

Про це повідомляє NTA. Цю інформацію телеканалу підтвердили у Львівському перинатальному центрі.

До лікарні жінка поступила вже хворою. Як розповіли у лікарні, вона перебувала у важкому стані. Окрім того, мала супутню патологію – надмірну вагу.

Жінку з коронавірусною хворобою 10 днів лікували у Центрі легеневого здоров’я. Напередодні пацієнтку перевели до перинатального центру, оскільки виникла необхідність обстеження стану плоду. А це можливо лише в умовах спеціалізованої клініки.

За словами Олександра Сімкіна, заступника директора з медичної частини Львівського перинатального центру, після діагностики порушення стану плоду не було виявлено. Через двосторонню важку «ковідну» пневмонію пацієнтці надавалася необхідна респіраторна підтримка та необхідна медикаментозна терапія.

Однак упродовж ночі стан породіллі почав поступово погіршуватися. Дитинка так і не народилася. Медики зафіксували внутріутробну загибель плоду на 28 тижні вагітності. А через пів години сталася зупинка серця і у жінки. Лікарі 45 хвилин намагалися реанімувати породіллю. Однак марно.

Відомо, що молода жінка була не вакцинованою.

Зараз, за інформацією з перинатального центру, там перебувають ще дві вагітні з підтвердженим діагнозом ковід-19. Згідно з протоколом, вони ізольовані в боксованих палатах, з окремим входом і виходом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.