Тільки цифри: стало відомо, які зарплати та премії нараховано заступникам Львівського міського голови

За вересень 2021 рік п’яти заступникам Львівського міського голови Андрія Садового було нараховано в сумі 403 998,98 грн заробітної плати.

Про це з повідомлення відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету ЛМР пише Leopolis.news

У вересні четверо заступників міського голови Львова отримали традиційні премії, що становили від 20 до 28 тис грн. Окрім того, двоє з цих заступників отримали премію «за зразкове та відмінне виконання посадових обов’язків при проведенні заходів з нагоди святкування Дня Незалежності України»: Андрій Москаленко в розмірі 14,6 тис грн та Ірина Маруняк в розмірі 14 тис грн.

Виходить, що за місяць вересень 2021 року львівським віце-мерам було в середньому нараховано по 80 799,79 грн заробітної плати.

А у січні ц.р. заступникам Садового було нараховано в середньому по 84,6 тис грн зарплати, у лютому – по 70,4 тис грн, у березні – по 64,8 тис грн, у квітні – по 123,8 тис грн, у травні – по 89,1 тис грн, у червні – по 118,4 тис грн, у липні – по 102,2 тис грн, у серпні – по 63,1 грн. До речі, у минулому році середня місячна зарплата віце-мерів Львова становила 72 тис грн.

Найбільше за вересень 2021 року було нараховано зарплати заступниці міського голови з гуманітарних питань Галині Слічній – 155,9 тис грн (з яких 25,8 тис грн становили відпускні та 123,1 тис грн лікарняні).

На другому місці за рівнем вересневої зарплати у ЛМР опинилася заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк – 79,2 тис грн.

Третє місце за рівнем зарплати у вересні було у першого заступника міського голови – заступника з економічного розвитку Андрія Москаленка – 64,5 тис грн.

Найменше заробили у вересні ц.р. заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач – 63,2 тис грн та заступник міського голови-бізнес-омбудсмен Сергій Кіраль – 40,9 тис грн.

Секретарю ради Маркіянові Лопачаку нарахували за вересень ц.р. 50 тис грн заробітної платні, керуючій справами виконкому Наталії Алєксєєвій – 61,7 тис грн, міському голові Львова Андрієві Садовому – 68,5 тис грн.

Додамо, що мінімальна заробітна плата в Україні становить 6 тисяч гривень (після відрахувань працівник отримує «на руки» 4 830 грн). У серпні минулого року міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що не буде виплачувати собі і заступникам премій до кінця карантину. Офіційно карантин в Україні досі не скасований.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.