У Львові нагородили понад пів сотні найкращих освітян

З нагоди Дня вчителя у Львові нагородили 55 найкращих працівників освіти.

Про це 1 жовтня розповіли у пресслужбі мерії.

«У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. З цієї нагоди в Львівській міській раді вручили подяки працівникам галузі освіти, викладачам музичних шкіл, педагогам Дитячих клубів Львова та представникам профтехосвіти», – ідеться в повідомленні.

Двоє педагогів отримали «Золотий герб міста Львова». Усіж працівники галузі освіти Львова, як і кожного року, отримають до Дня вчителя диференційовану грошову винагороду у розмірі від 80% до 100% від фонду за посадовими окладами.

Золотий герб міста Львова:

  • Ядлось Ярослава Ярославівна – заступниця директора з навчально-виховної роботи Львівської лінгвістичної гімназії
  • Югач Марія Михайлівна – вчителька біології у ліцеї №93

Подяки:

  • Вербова Оксана Іванівна – педагогиня-організаторка установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Залізничного району;
  • Андрущенко Оксана Василівна – педагогиня-організаторка установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Галицького району;
  • Підіпригора Тетяна Василівна – педагогиня-організаторка установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Личаківського району.
  • Стасів Ірина Ярославівна – викладачка економічних дисциплін Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу
  • Горонь Надія Йосипівна – викладачка математики та інформатики ДНЗ «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування»
  • Панчишин Валерій Євгенович – викладач історії ДПТНЗ «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва»
  • Лучишин Надія Василівна – викладачка спеціальної технології будівельного напряму ДПТНЗ «Львівське вище професійне училище комп’ютерних технологій та будівництва»
  • Меньшиніна Леся Миколаївна – провідна спеціалістка групи з централізованого обслуговування УО ДГП ЛМР
  • Пришляк Богдана Ярославівна – головна спеціалістка відділу освіти Галицького та Франківського районів УО ДГП ЛМР
  • Хамуляк Галина Євстахіївна – головна бухгалтерка відділу освіти Сихівського та Личаківського районів
  • Келемен Юрій Іванович – акомпаніатор в ЦДЮТ Залізничного району
  • Кулинич Марія Григорівна – вчителька української мови та літератури в Дублянському опорному ліцеї ім. Героя України Анатолія Жаловаги
  • Кураш Тетяна Вячеславівна – педагогиня-організаторка у Великогрибовицькому ліцеї ЛМР
  • Верхівська Оксана Михайлівна – директорка СЗШ №29
  • Яріш Богдана Дмитрівна – директорка ЗДО №175
  • Космачова Юлія Миколаївна – вчителька мистецтва у Ліцеї міжнародних відносин ім. В. Стуса
  • Процишак Леся Семенівна – вчителька фізики у Львівській академічній гімназії при НУ «Львівська політехніка»
  • Бедрій Ореста Миколаївна – вчителька історії у Підбірцівському ліцеї ЛМР
  • Рачко Олег Михайлович – вчитель інформатики та фізики у Лисиничівській гімназії ЛМР
  • Бойко Марія Іванівна – заступниця директора з господарської частини ЗДО №181
  • Білик Марія Василівна – вчителька початкових класів у ліцеї «Львівський» ЛМР
  • Кутинська Любов Богданівна – вихователька ЗДО «Веселка»
  • Пархуць Тетяна Йосипівна – вчителька історії у Львівській гімназії «Євшан»
  • Хомяк Ірина Степанівна – вчителька математики у ліцеї «Гроно» ЛМР
  • Гук Ольга Володимирівна – вчителька початкових класів у СЗШ №68 м. Львова
  • Савченко Маргарита Леонідівна – вчителька англійської мови у СЗШ №54 м. Львова
  • Тимчишин Людмила Володимирівна – керівниця Народного художнього колективу «Ка-Приз» ЛЗШ I-III ст. №43
  • Танавська Тетяна Іванівна – вчителька початкових класів у ПШ №53 ЛМР
  • Мельник Галина Петрівна – вчителька фізичної культури у СЗШ №67 м. Львова
  • Макаровська Галина Андріївна – вихователька у ЗДО №171
  • Россолінська Христина Богданівна – практична психологиня у ЗДО №166
  • Наконечна Олена Володимирівна – консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова
  • Шпікула Ярослава Володимирівна – заступниця з господарської роботи у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова
  • Лозинська Олена Ярославівна – керівниця гуртка 3D-моделювання у СЗШ №55
  • Міляр Марія Андріївна – заступниця директора з навчально-виховної роботи у ТзОВ «Еколенд»
  • Шевчук Юлія Вікторівна – вчителька початкових класів у Школі вільних і небайдужих
  • Товкало Мирослава – керівниця освітнього відділу мережі шкіл КМДШ
  • Шоханов Степан Олегович – вчитель біології у Класичній гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка
  • Галайба Любов Анатоліївна – вчителька біології у Львівській гімназії «Престиж»
  • Ясниська Наталія Іванівна – директорка СЗШ №20
  • Дмитренко Неоніла Францівна – вчителька англійської мови у Ліцеї №75
  • Жезло Катерина Василівна – вчителька української мови та літератури у СЗШ №32
  • Цар Святослав Андрійович – вчителька математики, Львівський фізико-математичний ліцей
  • Таратула Оксана Богданівна – вчителька математики у Львівському фізико-математичному ліцеї
  • Сагайдак Ірина Іванівна – вчителька математики у НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей».
  • Костомарова Лідія Мирославівна – викладачка фортепіано у Львівській державній музичній школі №7
  • Баглай Ольга Федорівна – викладачка бандури у Державній дитячій школі мистецтв №5 м. Львова
  • Бойко Тетяна Олександрівна – викладачка художніх дисциплін у Державній дитячій школі мистецтв №10 м. Львова
  • Новаківська Ольга Петрівна – викладачка фортепіано у Львівській державній дитячій музичній школі ім. Кос-Анатольського №1
  • Вальчак Любов Мирославівна – викладачка бандури у Львівській державній школі мистецтв №11
  • Захарко Соломія Дмитрівна – головна спеціалістка відділу моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Львівській області;
  • Сурма Микола Петрович – головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти у Львівській області;
  • Борух Оксана Іванівна – вихователька ЗДО № 143.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.