Львівські лікарі врятували зір жінці з вкрай рідкісний синдром (ФОТО)

Два тижні тому, 37-річну Оксану екстренно з Кам’янки-Бузької привезли до нас із підозрою на інсульт. Обстеження показали — у неї розрив аневризми внутрішньої сонної артерії та вкрай рідкісний синдром Терсона. Про це повідомили у клінічній лікарні Львова.

Це стан, при якому одночасно з інсультом відбувається крововилив у склисте тіло обох очних яблук. Вона повністю втратила зір.

Стан пацієнтки був вкрай складний. Провівши консиліум, медики одразу кількох центрів вирішили оперувати в декілька етапів. Спочатку спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології ендоваскулярно перекрили потік крові до аневризми, заповнивши її вміст платиновими спіралями. Так, ризики збільшення та розриву аневризми було ліквідовано. Наступним етапом було повернути пацієнтці зір. Спеціалісти нашого обласного офтальмологічного травматологічного центру видалили кров у склистому тілі та передню пограничну мембрану, а далі — ліквідували залишки крові під нею. Операція пройшла успішно.

Зір у пацієнтки уже повернувся на 40 % і далі поступово покращуватиметься. Оксана нарешті повернулася додому і змогла побачити та обійняти донечку.

Вже через тиждень їй проведуть втручання на іншому оці.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.