У Трускавці Генпрокурорка повідомила, що в Україні бракує 2300 прокурорів

У Трускавці о 10:30 розпочався другий день Великої фракції «Слуги Народу» у Трускавці.

Про це інформують на сайті політичної партії Слуга народу, пише Dailylviv.com.

Депутати проведуть нараду з представниками силових міністерств і правоохоронних органів. Мета – підбити підсумки роботи і обговорити ключові ідеї законопроєктів, які міністерства, відомства та депутати подаватимуть на розгляд парламенту.

Згідно з повідомленням, Генпрокурорка України Ірина Венедіктова доповіла про закінчення першого етапу президентської реформи прокуратури.

“Було понад 12 тис. прокурорів, у законі ми проголосували 10 тис. прокурорів, після атестації 7700 залишилось. Тобто 35% пішло. І тепер ми добираємо прокурорів. Коли з системи прокуратури пішло понад 35% працівників – це дуже багато. Для сталості державницьких інституцій треба їх розбудовувати”, – сказала Генпрокурорка.

Міністр МВС Денис Монастирський закликав розвивати проєкт «Поліцейський офіцер громади» (ПОГ).

“Адже довіра до поліцейських у громадах становить 70%. Ця ініціатива забезпечить обслуговування кожної громади офіцером, який живе та працює на її території. Уже відкрито понад 438 поліцейських станцій у 21 регіоні. У 372 громадах працюють 632 ПОГ”,- наголосив міністр.

Денис Монастирський попросив підвищити зарплати рядовим співробітникам системи міністерства. «Вони мають отримувати гідну зарплату», – заявив він.

У готелі в Трускавці, де зберуться Слуги народу з 1 до 3 жовтня, ще є вільні місця для бронювання

У Трускавці Володимир Зеленський планує зустріч зі фракцією Слуга народу

Учасників виїзного засідання фракції Слуга народу у Трускавці перевірять експрестестом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.