Батька, який жорстоко вбив свого 3-річного сина на Сумщині, знайшли мертвим (ФОТО)

Сергій Білий, який задушив свого 3-річного сина та покинув його тіло у лісосмузі на Сумщині, помер.   Про це повідомляє місцеве видання “Ваш шанс”.

Кілька днів тому чоловіка відвезли до Глухіва на суд, але в ізолятор тимчасового утримання він більше не повернувся.

Представник керівництва Сумського слідчого ізолятора, де перебував підсудний, Вадим Васін повідомив, що Білий помер. Причина смерті 50-річного чоловіка поки невідома, встановлюється.

Сергій Білий

За інформацією видання, чоловіка, який позбавив життя власну дитину побили, що і стало причиною його смерті. Водночас, видання не уточнює, хто саме побив чоловіка. У результаті побиття ребро нібито пробило йому легені.

Нагадаємо, 15 вересня 50-річний мешканець Глухова, Сумської області, забрав з дитячого садочка свого 3-річного сина і додому з дитиною не повернувся. Під час розшуків зниклих поліція з’ясувала, що батько жорстоко вбив власного сина, а тіло покинув у лісі.

Чоловік запевняв правоохоронців, що не знає, де перебуває його син. Та під час розшуку співробітники поліції встановили, що батько задушив сина. Згодом, чоловік зізнався і сам показав правоохоронцям місце вбивства.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.