Перша українська вакцина від коронавірусу і як протікає Covid-19 у найважчих пацієнтів. Головне

Коротко розповідаємо про головні події минулої доби.

Першу вакцину від коронавірусу українського виробництва мають виготовити вже у 2022 році. У Харкові вже почався монтаж лінії для виробництва інактивованих вакцин від грипу і коронавірусу.

Напідпитку за кермом. Працівника поліції за п'яне водіння звільнили зі служби. 4 вересня на вулиці Студентській у Львові його затримали патрульні. Водієм у стані спяніння виявився працівник Шевченківського відділу поліції.

Унікальна виставка. У Центрі архітектури, дизайну та урбаністики (Порохова вежа) 5 жовтня відкриють виставку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Тут представлять різні регіони Галичини, а також відтворять фрагмент галицького міста.

Уже вдруге віртуально відбувається традиційний Лондонський марафон. Цьогоріч на нього зареєструвались 50 000 учасників з різних куточків світу. Дистанцію атлети мають змогу здолати у зручному для себе місці, а результати зафіксувати онлайн.

Удруге участь у найпрестижнішому марафоні світу бере львів‘янин, учасник російсько-української війни, член національної збірної «Нескорених» Віктор Легкодух. Торік чоловік долав дистанцію з Києва, де саме проходив навчально-тренувальний збір до Invictus Games.

Читайте також: Кого лікуватимуть інноваційними ліками від Сovid-19 на Львівщині

У різних людей Covid-19 може проявлятися по-різному. Найважчі можуть перебувати в лікарні по кілька місяців. У тих пацієнтів, які є найважчими, простежується чіткий зв’язок із супутніми захворюваннями та станом імунної системи. Детальніше про це читайте в матеріалі.

Переведення годинників. В Україні годинник переводять на зимовий і літній час вже майже 40 років. Восени переведення годинників традиційно відбувається в останню неділю жовтня. У 2021 році українці перейдуть на зимовий час в ніч на 31 жовтня, о 4 годині ранку.

Переведення годинників на літній і зимовий час в Україні затвердили в 1981 році. Спочатку суть процедури була проста – економія електроенергії. Восени стрілки переводили на годину назад, на зимовий час. Навесні – на годину вперед, на літній час.

Гарного дня і початку тижня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.