Зеленський на Львівщині оглянув будівництво об’їзної дороги Трускавця

У проєкті передбачили влаштування на початку та в кінці траси однорівневих транспортних розв’язок кільцевого типу та трьох з’їздів.

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Львівської області оглянув будівництва обходу міста Трускавця, який стане частиною автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Дорога матиме дві смуги руху з шириною проїзної частини 7,5 м. У проєкті передбачили влаштування на початку та в кінці траси однорівневих транспортних розв’язок кільцевого типу та трьох з’їздів. Ця ділянка траси оминає небезпечні карстові провалля та дасть змогу відновити зручне й безпечне сполучення між курортними містами Львівщини та спрямувати автотранспорт в обхід Трускавця.

Загальна кошторисна вартість будівництва становить 249,1 млн грн. Роботи на об'єкті розпочато у 2020 році, на сьогодні вже улаштовано верхній шар покриття з асфальтобетону.

Нагадаємо, що ще 2017 року поблизу м. Трускавець зафіксовано перший обвал карстової породи. Через зсуви ґрунту на дорозі між Трускавцем та Дрогобичем почали з'являтися тріщини, внаслідок чого вже у травні 2018 року приступили до проєктування об’єкту «Будівництво автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100 – 21+700, Львівської області». У сепрні 2020 року Державна архітектурно-будівельна інспекція надала дозвіл на будівництво ділянки автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід карстових проваль у Дрогобицькому районі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.