Директор школи подав позов до суду на Кабмін через «примусову вакцинацію» освітян

Окружний адміністративний суд Києва зареєстрував позов директора столичної школи до Кабінету Міністрів. Він просить скасувати заборону відвідувати навчальні заклади за менш ніж 80 % вакцинованих учителів у разі запровадження жовтого або червоного рівня епіднебезпеки. 

Як інформує «Варта1», про це повідомляє прес-служба суду.

Як зазначається, Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано позов до Кабінету Міністрів України, позивачем зазначений Дмитро Ламза.

Позивач просить скасувати Постанову Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 (у редакції від 24.09.21) «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в частині, що стосується відвідування навчальних закладів здобувачами освіти.

Зокрема, відповідно до оскаржуваних положень, у разі встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки дітям буде дозволено відвідувати дошкільні, спеціальні заклади, 1–4 класи закладів загальної середньої освіти, а також заклади освіти, в яких працює не менше 80 % працівників, які мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, негативний тест. А в разі встановлення «червоного» рівня — усі працівники повинні мати один із вищевказаних документів.

На думку позивача, положення оскаржуваної постанови є дискримінаційними по відношенню до працівників освіти.

Наразі, суд вирішує питання відкриття провадження у справі.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.