Компанія, яка виробляє устаткування для автомобілів на Львівщині, розширить виробництво

Одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen».

Українська компанія з німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик», яка працює на Львівщині  з 2003 року,  планує збільшити свої виробничі потужності у Новому Роздолі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 

Йдеться про будівництво додаткових виробничих приміщень, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. 

«Тільки від початку 2021 року компанія «ОДВ-Електрик» сплатила 34 млн грн податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету. Тому ми підтримуємо збільшення виробничих потужностей підприємства та  будівництво нових цехів на всіх етапах цього процесу», – зазначили в ЛОДА.  

Генеральний директор «ОДВ-Електрик» зазначив, що компанія виробляє електричне й електронне устаткування для автомобілів, а одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen».

У ЛОДА додають, що станом на сьогодні виробництво задіяло близько 1300 працівників, а виробничі площі складають шість тисяч кілометрів квадратних. 

Нові приміщення «ОДВ-Електрик» у Новому Роздолі планують збудувати до кінця травня наступного року. 

Додамо, що після занепаду державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка» Новий Розділ, місто з тридцятитисячним населенням, мав усі шанси стати депресивним. Звідси, як і з інших індустріальних міст і містечок України, в пошуках кращого життя виїжджали люди. Проте на початку двотисячних у місті в шістдесяти кілометрах від Львова почала розвиватись нова промисловість. Саме тоді німецька компанія ODW-Elektrik відкрила тут своє невеличке виробництво. Інвестори навіть не сподівалися, що українська філія колись розшириться більше, ніж до 500 працівників. Проте зараз новороздільський завод – найбільше з виробництв ODW-Elektrik.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.