Львівські медики врятували пацієнта з переломом хребта та паралізованими ногами

Без вчасно проведеної операції 29-річний чоловік залишився б інвалідом.

У Львові медики врятували від інвалідності молодого чоловіка, якого після ДТП доставили до лікарні швидкої допомоги у вкрай важкому стані. У 29-річного Івана діагностували перелом хребта та параліч ніг, тож без вчасно проведеної операції він не зміг би самостійно рухатися. Про це повідомляють у пресслужбі лікарні.

Під час обстеження у постраждалого підтвердили перелом поперекового хребця, який спричиняв сильний тиск на спинномозковий канал та спинний мозок, а також пошкоджував шляхи нервових сигналів. Через травму м’язи ніг все більше послаблювалися.

Лікарі провели доволі складне оперативне втручання – спондилодез задньобоковою корпоректомією. Тобто провели операцію по фіксації патологічно рухомих хребців із заміною розтрощеного на імплантант.

«Спершу – спеціалісти усунули тіло пошкодженого хребця. Далі – його замінили титановим кейджем – фрагментом, максимально наближеним за структурою до справжньої кістки. Це створило необхідні умови для зростання. Наступний етап – скріплення титанових гвинтів і стержнів, які міцно утримують хребці. Так, було ліквідовано патологічну нерухомість та нестабільність хребців», – пояснюють в лікарні.

Завдяки успішній операції 29-річний пацієнт вже на третій день почав ходити самостійно, і вже готується до виписки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.