Шмигаль заявив, що середня зарплата українців вища, ніж 500 доларів

Останнім часом тренд стосовно виїзду українців на заробітки за кордон починає змінюватися. Свою роль тут зіграли і пандемія, і зростання попиту на кваліфіковану робочу силу в Україні, і окремі економічні та соціальні програми, які стимулюють людей повертатися.

Про це в інтерв’ю Lb.ua заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Середня зарплата в Україні зараз уже вища за $500. Це абсолютний рекорд для нашої держави. Для тих самих лікарів ми наступного року середню зарплату зробимо на рівні $800-900, а мінімальну – на рівні $700», 一 наголосив він.

Прем’єр додав, що люди їдуть за кордон не тільки через зарплати, але й через медицину, інфраструктуру, безпеку та перспективи для дітей.

«Усі ці речі серед пріоритетних реформ команди Президента. І люди це помічають. Соціологи фіксують, що 80-90% громадян бачать позитивні результати «Великого будівництва». З огляду на те, що ми цей проект масштабуємо на різні галузі, то це точно стане позитивним сигналом для багатьох наших співвітчизників про те, що ситуація змінюється, і це має стимулювати людей жити і працювати в Україні», 一 сказав Шмигаль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.