На діагностику коронавірусу виділять 150 мільйонів гривень, – МОЗ

Кабінет Міністрів України доручив Міністерству охорони здоров’я підготувати та подати проєкт акта про розподіл 150 млн грн для забезпечення медзакладів, які проводять попередню діагностику COVID-19, витратними матеріалами для діагностики коронавірусної хвороби.

Про це на засіданні Кабміну 6 жовтня повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він пояснив, що ці кошти потрібні на закупівлю експрес-тестів на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 і наборів для відбору біоматеріалу методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції. — ред.).

«Дельта-штам коронавірусу поширюється значно швидше, ніж базовий штам, відповідно, ми повинні оперативно реагувати — відстежувати і перевіряти контактних осіб. Доступ до тестування повинен бути розширений», — зазначив Ляшко.

Йдеться про гроші за бюджетною програмою «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, викликаною коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками».

Проєкт акта про розподіл бюджетних коштів, підготовлений Міністерством охорони здоров’я та Міністерством фінансів, мають винести для розгляду на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.