Наступного тижня у Львові планують посилити карантинні заходи

Посилити карантин планують із 14 жовтня.

Міський штаб із протидії Covid-19 у Львові рекомендує із 14 жовтня посилити карантинні заходи у місті. Зокрема, обмежити масові заходи, перевести навчальні заклади на дистанційний режим та припинити планові операції у лікарнях, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Остаточне рішення прийматимуть у п’ятницю після засідання комісії з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що за словами міського голови Львова Андрія Садового, Львів входить у червону зону карантину. За останні дні динаміка госпіталізацій та кількості виявлених позитивних ПЛР-тестів свідчить про те, що Львів уже входить у «червону» епідеміологічну зону. Львів'ян просять вакцинуватись від коронавірусу, адже серед госпіталізованих у лікарнях понад 95% пацієнтів не були вакцинованими, кажуть у міськраді. 

Учора на під'їзді до ізолятора лікарні швидкої допомоги у Львові, де приймають хворих з підозрою Covid-19, вишикувалася черга зі швидких.

За вересень на Львівщині кількість хворих на Covid-19 зросла у понад 6,6 разів порівняно з серпнем, а кількість померлих від Covid-19 – у понад 6,1 рази. Детальніше про показники щодо захворювання на коронавірусну інфекцію на Львівщині, читайте у матеріалі. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.