У Львові зупинили самовільні роботи на фасаді у будинку в історичному ареалі

Самовільний ремонт фасаду будинку №72 на вул. Городоцькій призупинили. Представники власника не надали необхідних документів.

На «Гарячу лінію міста Львова» надійшло повідомлення про те, що на вул. Городоцькій, 72 ремонтують фасад з демонтажем арочних частин. Відео про це опублікував сьогодні користувач Роман Моногаров на сторінці групи у Фейсбуку.

Водночас, як повідомили в Залізничній районній адміністрації, самовільний ремонт фасаду будинку №72 на вул. Городоцькій призупинили. За словами голови Ірини Джурик, представники власника не надали необхідних дозвільних документів на ці роботи.

«Ми викликали Адміністративно-технічне управління, складаємо вимогу, припис і протокол. Роботи призупинені. Відновити їх зможуть лише після того, як погодять паспорт опорядження фасаду», – цитує її пресслужба ЛМР.

Будинок не є пам’яткою архітектури, але розміщений на території історичного ареалу. Там планують відкрити аптеку. Для ремонту фасаду необхідно отримати погодження управління охорони історичного середовища і управління архітектури та урбаністики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.