За порушення митних правил в українця можуть забрати новенький Mercedes (ФОТО)

Львівські митники виявили порушення в оформленні автомобіля на суму більше двох мільйонів гривень.

Як повідомили «Варта1» у Львівській митниці, через пункт пропуску «Шегині–Медика» зі сторони Польщі було ввезено легковий автомобіль “MERCEDES-BENZ-S350”, 2020 року виготовлення. Як підставу для пропуску на митну територію України, а також митного оформлення, власник авто подав рахунок-фактуру, в якому заявлена ціна становила 44 200 євро, або 1 млн 457 тис грн. Аналіз цін на аналогічні транспортні засоби показав, що ціну занижено приблизно на 45 %. Відповідно, митники скерували запит до компетентних органів Німеччини. Відтак, у відповіді було вказано, що вартість автомобіля — 71 590 євро, або, згідно з курсом Нацбанку, 2млн 361 тис гривень.

Тож громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю, через подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статі 483 Митного кодексу України. Відповідальність за вказане правопорушення передбачає штраф у розмірі вартості авто та його конфіскацію.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.