Львівщина може стати «червоною» вже наступного тижня

Стрімко зростає кількість нових випадків та рівень госпіталізації хворих.

За останні тижні на Львівщині щодня госпіталізують 220-240 хворих із коронавірусною інфекцією. Станом на ранок 8 жовтня завантаженість ліжок у стаціонарах становить 53%. Директор департаменту охорони здоров'я ЛОДА Орест Чемерис прогнозує входження Львівщини до «червоної» зони вже через тиждень. Про це він повідомив сьогодні під час брифінгу.

На сьогодні показники рівня захворюваності, динаміки госпіталізацій та завантаженості ліжок у Львівській області відповідають «жовтій» зоні.

«Тенденція, яку спостерігаємо, дає підстави говорити, що наступного тижня, тобто через 7-8 днів ми маємо всі шанси за індикаторними показниками опинитися у «червоній» зоні. Динаміка негативна, тому найближчим часом очікуємо посилення карантину на Львівщині», – каже Орест Чемерис.

З понеділка, 11 жовтня, в області 20 медзакладів прийматимуть хворих на Covid-19. За словами головного медика, щодня фіксують від 160 до 180 виїздів бригад швидкої допомоги до осіб з підозрою на коронавірус або безпосередньо хворих, які потребують госпіталізації.

Станом на ранок 8 жовтня у стаціонарах Львівської області перебуває 2 196 пацієнтів. З них 144 особи – у реанімаційних відділеннях, 34 особи підключені до апаратів ШВЛ. За останню добу виявили більше 1 200 нових випадків зараження коронавірусом. 

Нагадаємо, що у Львові планують посилити карантинні заходи вже наступного тижня. За рекомендаціями міського штабу із протидії Covid-19, це варто зробити з 14 жовтня. Зокрема, обмежити масові заходи, перевести навчальні заклади на дистанційний режим та припинити планові операції у лікарнях, які приймають хворих на коронавірусну інфекцію.

Юлія Осим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.