У лікарні швидкої допомоги Львова запрацювала оновлена реанімація (ФОТО)

У лікарні швидкої допомоги Львова запрацювала оновлена реанімація на 30 ліжок. Нову реанімацію на 30 ліжкомісць облаштували в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. Вона функціонуватиме на 2-му поверсі, й це буде так звана «чиста» реанімація нейрополітравми. Про це розповіли “Варта1” у пресслужбі Львівської міської ради.

Раніше реанімація на 30 ліжок функціонувала на 1-му поверсі. Та після капітального ремонту приміщень 2-го поверху, її перемістили сюди. Ремонт тривав упродовж 3-х місяців та коштував 10 млн грн. Загалом тепер в лікарні функціонує 150 реанімаційних ліжок.

«Реанімація повністю оснащена всім необхідним: є нові ліжка, нові консолі, апарати штучної вентиляції легень, бронхоскоп, монітори. Також є один апарат діалізу, оскільки тут є палата екстракорпоральної детоксикації — тобто штучної нирки, і є 1 діалізний апарат. Тобто це окрема реанімація з палатою, де отримують допомогу люди з нирковою недостатністю у важкому стані. Тут все нове, сучасне», — розповіла Наталія Матолінець, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікарні швидкої медичної допомоги.

Лікарі наголошують, що це буде так званий «чистий» блок реанімації — тут надаватимуть невідкладну допомогу людям з різноманітними нейрополітравмами.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.